• kom. 500-212-954

O srebrne muszkiety 2024

Sukces naszych drużyn strzeleckich ‼️ Jesteśmy na 2️⃣ miejscu w Polsce ‼️

Obraz:

W dniach 16-18 września nasze strzeleckie drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół w Głogówku reprezentowały województwo opolskie w Finale Centralnym 63. Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety – 2024” , które odbyły się w Bydgoszczy na obiektach CWZS Zawisza. Drużyny strzelały w kategorii 50 m Karabin sportowy 60 leżąc – bez licencji.

Na 7 startujących ekip męskich nasza drużyna w składzie Łukasz Plenik, Łukasz Zwior oraz Michał Kamiński zajęła 2️⃣ miejsce w Polsce ! Na 6 ekip żeńskich nasza drużyna w składzie Julia Gruchmann, Yulia Karpenko oraz Uliana Bartkiv zajęła również 2️⃣ miejsce w Polsce ‼️

Ale to nie koniec sukcesów . W klasyfikacji indywidualnej w grupie dziewcząt najlepszym strzelcem w Polsce została nasza zawodniczka Julia Gruchmann ‼️ Yulia Karpenko zajęła miejsce 6️⃣ a Uliana Bartkiv miejsce 1️⃣4️⃣. W klasyfikacji indywidualnej chłopców nasi styrzelcy zajęli następujące miejsca: Łukasz Plenik m. 4️⃣, Łukasz Zwior m.5️⃣ a Michał Kamiński m.9️⃣. Niesamowity sukces naszych strzelców ‼️ Jesteśmy z Was bardzo dumni i gratulujemy z całego serca ❤️

Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę trenera naszych drużyn – pana Krystiana Strzody , który już od wielu lat szkoli naszych szkolnych strzelców i to z ogromnym powodzeniem . Serdecznie gratulujemy ‼️‼️

Fotorelacja w galerii na naszej stronie :)